Curacao MALTA
destek@tuabet.com

Tuabet Para Çekme

Tuabet hesabınıza giriş yaparken yaşayacağınız sorunlar hakkında sitemiz üzerinden bilgi alabilir, bonus kazanmanın yollarını öğrenebilirsiniz.

Tuabet Para Çekme

Tuabet Para Çekme İşlemi , sitemizde para çekme işlemi çok basit ve çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Tuabet para çekme işlemi havale yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. Son zamanlarda yaygın olarak kullanılan Papara ve Bitcoin ile de canlı desteğe bağlanıp çekim işlemini yardım alarak gerçekleştirebilirsiniz.

Tuabet Havale İle Nasıl Para Çekebilirim?

Tuabet para çekme işlemi , havale ile daha hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Sitemize giriş yapıp daha sonra sağ üst menüden Finansal İşlemlere tıklayıp Para Çekmeyi seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra Havale seçeneğini seçip ” Banka , Miktar , TC kimlik no ve açıklama ” girmeniz gerekmektedir. Daha sonra işlemi tamamla butonuna bastıktan sonra çekiminiz finans birimine talep olarak gönderilecektir.

Çekim İşlemleri Ne Kadar Sürede Hesaba Geçmektedir ?

Tuabet bahis sitesinde , para çekme işlemleri havale ile minimum 30 maksimum 1 saat 30 dakika içerisinde sonuçlanmaktadır. Talebinizi doldurduktan sonra finans birimlerimiz çekiminizi kontrol ettikten sonra hesabınıza aktarmaktadır. Bu alanda hızlı ve güvenilir bir çekim sistemine sahip olan sitemiz 10TL ve üzeri ATM kesintilerini karşılamaktadır. Fakat 10TL ve altı ( Banka Standart Kesim Ücretini ) karşılamamaktadır maalesef.

Akbank Ziraatbankası Garanti Bankası Fİnansbank HalkBank Finansbank Ve diğer tüm bankaları kullanarak Tuabet’e yatırım yapabilirsiniz.

Vip Finans Birimi Sayesinde Tuabet Her Zaman Hızlıdır

Eft İlede tüm işlemlerinizi güvenilir ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz

Tuabet Para Çekme Konusunda Şikayet Varmı

Tuabet ile para çekme konusunda hiçbir şikayet ve eleştiri bulunmamaktadır. Son derece hızlı ve tecrübeli finans ekibi 7/24 çalışarak,siz değerli üyelerize Vip Hizmet vermektedir.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin